DETAYLI TEMİZLİK Halı Yıkama Farkıyla Halılarınızı Yıkama Öncesi Kıl Tüy Toz vb. Etkenlerden Arındırmak İçin Hav Alma Makinesinden Geçtikten Sonra Son Sistem Teknoloji Donanımlı Full Otomatik Halı Yıkama Makinesi İle %100 Doğal Bitkisel Halı Şampuanı Kullanarak Halılarınız Herhangi Bir Zarar Görmeden Profesyonel Bir Şekilde Yıkama İşlemine Almaktadır!

DETAYLI TEMİZLİK Halı Yıkama Farkıyla Halılarınız Yıkama İşleminden Sonra Leke ve Temizlik Kontrolü Yapılır, Kontrolden Geçen Halılarınız Kurutulmak Üzere Özel İzole Edilmiş Hijyenik Halı Kurutma Odasına Asılır!

Kurutma Sonrası Tekrar Kontrolden Geçer ve Siz Değerli Müşterilerimize Teslim Edilmek Üzere Yıkama Öncesi Olduğu Gibi Tekrardan Kıl Tüy vb. Etkenlerden Arındırmak İçin Hav Alma Makinesinden Geçer ve Paketlenerek Teslimata Hazır Hale Getirilir!

Halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı elyafında yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır. Periyodik olarak halı temizliği, halının ömrünü uzatmaktadır.